مویک مینی ۲ + ویدیوی غیر رسمی

مویک مینی 2

چند روزی است که تصاویر و ویدیوهای غیر رسمی و شایعه ای از یک محصول جدید از Dji در سایت ها و شبکه های اجتماعی دست به دست می شود. در این ویدیو شخصی یک کوادکوپتر به نام مویک مینی ۲ را جعبه گشایی می کند.

در ادامه این ویدیو را مشاهده می کنید. دقایقی قبل با خبر شدیم Dji به صورت رسمی در وب سایت خود خبر از رونمایی یک محصول جدید داده است. پیش بینی می شود این محصول جدید همان کوادکوپتر مویک مینی ۲ است.


مویک مینی ۲ همانند مدل قبلی دارای ساختار و بازوهای تاشونده است. دوربین آن قابلیت ضبط ویدیوی ۴K با نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه را دارد. ریموت کنترل و کیف رودوشی این مدل شبیه به رادیو و کیف استفاده شده در ربات های پرنده مویک ایر ۲ این شرکت دارد. برد و فاصله ارسال تصاویر این کوادکوپتر به ۱۰ کیلومتر ارتقاء یافته و می تواند با رزولوشن HD تصاویر را انتقال دهد.

دوربین همانند مدل قبلی بر روی یک استابلایزر سه محوره نصب شده. همچنین مدهای پروازی quick shots در این مدل همانند مویک مینی قرار دارد. فعلا بازهم در این کوادکوپتر جدید خبری از سنسورهای موانع سنج و قابلیت Active Track یا تعقیب سوژه نیست.
وزن و زمان پروازی به ترتیب ۲۴۹ گرم و ۳۱ دقیقه است.

این محصول طبق اطلاعیه جدید Dji به تاریخ ۵ نوامبر ۲۰۲۰ یعنی ۱۵ آبان ۹۹ رونمایی می شود.

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: محمد چیتگرها

فعال در حوزه پهپادهای غیر نظامی و مدیرعامل شرکت فناور بال گستر نگاه آسمان یکی از شرکت های فعال در حوزه تولید و عرضه انواع پهپادهای غیر نظامی در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *