معرفی کوادکوپتر ماتریس ۳۰۰ RTK + ویدیو فارسی

کوادکوپتر ماتریس 300 RTK

کوادکوپتر ماتریس ۳۰۰ RTK جدیدترین پهپاد صنعتی جهان محصول شرکت Dji است. این پهپاد آخرین نسخه بروزشده کوادکوپترهای سری ماتریس این شرکت است.

کوادکوپتر ماتریس Dji چند مدل دارد؟

مدل کوادکوپتروضعیت تولید
کوادکوپتر ماتریس ۱۰۰توقف تولید
کوادکوپتر ماتریس ۶۰۰ و ماتریس ۶۰۰ پرومدل پرو در حال تولید
کوادکوپتر ماتریس ۲۰۰ و ماتریس ۲۱۰ و ماتریس ۲۱۰ ورژن ۲توقف تولید
کوادکوپتر ماتریس ۳۰۰ RTKبروزترین در حال تولید

کوادکوپتر های سری ماتریس عرضه شده در ایران

شرکت فناور بال گستر نگاه آسمان از آغاز تولید سری کوادکوپترهای ماتریس این محصولات پروازی را در ایران به عنوان اولین و بعضا تنها شرکت عرضه نموده است. مدل کوادکوپتر ماتریس ۲۱۰ ورژن ۲ بیشترین عرضه را در ایران تا به این لحظه داشته است. نگاه آسمان این کوادکوپتر صنعتی را جهت مصارف صنعتی، بازرسی و نظارت هوایی در اختیار سازمان های مختلف قرار داده است.

مهمترین ویژگی های ماتریس ۳۰۰ RTK

ماتریس ۳۰۰ RTK یک کوادکوپتر با موتورهای معکوس با بازوهای تاشونده و قابلیت حمل و نقل راحت و بسیار سریع برای تیم های استفاده کننده است. این کوادکوپتر دارای بیشترین سنسورهای حسگر و موانع سنج در شش طرف پهپاد است که از آن به عنوان سنسورهای مانع سنج ۳۶۰ درجه ای کامل یاد می شود.

در قسمت جلوی این پهپاد یک دوربین FPV واید قرار دارد که به خلبان وسیله این امکان را می دهد که فضای پیش روی خود را در هنگام پرواز رصد کند. این قابلیت در پروازی ایمن بسیار حیاتی و مهم است. تاشوندگی و کم صدا بودن Low Noise ملخ ها و پروانه های این مدل یکی دیگر از عوامل ایمنی این پرنده به شمار می رود.

دوربین ماتریس ۳۰۰ RTK (مدل های مختلف)

نوع دوربینمشخصات
دوربین Zenmuse Z30قابلیت ۳۰ برابر زوم و بزرگنمایی اپتیکال نصب شده بر روی یک استابلایزر سه محوره مکانیکی
دوربین H20دوربین یکپارچه دارای یک دوربین زوم در محدوده ۲۳ تا ۲۰۰ ایکس زوم با رزولوشن ۲۰ مگاپیکسل، یک دوربین فاصله سنج لیزری در محدوده سنجش ۳ تا ۱۲۰۰ متر، یک دوربین واید ۱۲ مگاپیکسلی با قابلیت فیلمبرداری تا رزولوشن ۴K با نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه
دوربین H20Tدوربین یکپارچه دارای یک دوربین زوم در محدوده ۲۳ تا ۲۰۰ ایکس زوم با رزولوشن ۲۰ مگاپیکسل، یک دوربین فاصله سنج لیزری در محدوده سنجش ۳ تا ۱۲۰۰ متر، یک دوربین واید ۱۲ مگاپیکسلی با قابلیت فیلمبرداری تا رزولوشن ۴K با نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه، دوربین حرارتی و ترمال رادیومتریک با رزولوشن ۶۴۰ در ۵۱۲ پیکسل
دوربین Zenmuse P1 دوربین مخصوص نقشه برداری هوایی ۴۵ مگاپیکسلی فول فریم با ۴ نوع لنز فیکس
دوربین Zenmuse L1یک لایدار یا لیدار اسکنر لیزری قابل نصب بر روی یک Drone

فروش ماتریس ۳۰۰ RTK در ایران

شرکت فناور بال گستر نگاه آسمان و برند شناخته شده و معروف نگاه آسمان اولین و تنها شرکت عرضه کننده (تا تاریخ درج این محتوا) این کوادکوپتر صنعتی در ایران بوده است، ماتریس ۳۰۰ RTK برای اولین بار در ایران توسط این شرکت به سازمان آب و برق خوزستان عرضه شده است. آتش نشانی تهران نیز سازمان دیگری ست که از این پهپاد صنعتی و دوربین های H20 و H20T استفاده کرده و بازهم توسط نگاه آسمان تجهیز شده است. عرضه و فروش کوادکوپتر ماتریس ۳۰۰ RTK با عرضه مدل های جدید سیستم های دوربین و گیمبال از سوی شرکت نگاه آسمان با قدرت ادامه دارد.

معرفی کامل کوادکوپتر ماتریس ۳۰۰ در نگاه آسمان


معرفی کننده: محمد چیتگرها
تهیه در آکادمی آموزشی شرکت نگاه آسمان

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: محمد چیتگرها

فعال در حوزه پهپادهای غیر نظامی و مدیرعامل شرکت فناور بال گستر نگاه آسمان یکی از شرکت های فعال در حوزه تولید و عرضه انواع پهپادهای غیر نظامی در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *