پهپاد سمپاش Agras T30 و Agras T10 در حوزه کشاورزی معرفی شد.

پهپاد سمپاش و کشاورزی Agras T30 Dji

پهپادهای سمپاش Dji با ساختار، رویکرد و سطحی جدید در حوزه کشاورزی هوشمند و مدرن در دو مدل Agras T30 و Agras T10 در صفحات چینی شرکت دی جی آی معرفی شد.

تغییرات بنیادین در پهپاد سمپاش T30

Agras T30 یک پهپاد شش موتوره در ساختار هگزاکوپتر با مخزن ۳۰ لیتری با میزان پاشش ۸ لیتر در دقیقه است. این پهپاد از نسل جدید نازل های پهپادهای کشاورزی از نظر مکانیزم و عملکرد بهره می برد.

T30 دارای ۱۶ نازل با قابلیت تغییر زاویه در هنگام سمپاشی است که در کاربرد سمپاشی درختان و باغات می تواند یک رویکرد و روش جدید را آغاز نماید. این پهپاد دارای درجه حفاطتی IP 67 با قابلیت شتشوی کامل بعد از انجام عملیات سمپاشی ست.

معرفی یک ژنراتور قدرتمند برای پهپاد های سمپاش

همزمان با معرفی پهپادهای سمپاش جدید Dji در حوزه کشاورزی از یک ژنراتور و ایستگاه شارژ سیار اختصاصی این شرکت به نام D9000i نیز رونمایی شده که می تواند باطری پهپادهای سمپاش را تنها در ۱۰ دقیقه شارژ کند.

پهپاد سمپاش و کودپاش تی 30 دی جی آی برای کشاورزی و سمپاشی

Agras T30 یک پهپاد کودپاش و جامدپاش کشاورزی

در پهپاد سمپاش T30 می توان با تغییر در سیستم و مکانیزم پاشش از یک کودپاش یا جامد پاش ۳۵ لیتری نیز استفاده کرد.

َAgras T30 به صورت جمع شده و قابلیت حمل و نقل آسان

Agras T10 پهپاد دیگر Dji در حوزه کشاورزی و سمپاشی ست که در مدل کوادکوپتر با مخزن ۱۰ لیتری طراحی شده است. این مدل دارای ۴ نازل پاشش گر مایع، دوربین FPV دید از جلو ست. Dji در هر دو مدل از ریموت کنترل های جدید Smart بهینه شده که قبلا در ماتریس ۳۰۰ RTK استفاده شده است نیز برای این دو مدل استفاده کرده است.

پهپاد سمپاش تی 10 Agras T10 شرکت دی جی آی برای سمپاشی و کشاورزی

منبع: نگاه آسمان انتشار: هوابرد

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: محمد چیتگرها

فعال در حوزه پهپادهای غیر نظامی و مدیرعامل شرکت فناور بال گستر نگاه آسمان یکی از شرکت های فعال در حوزه تولید و عرضه انواع پهپادهای غیر نظامی در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *